پیکسـی!

قالب چند منظوره پیکسی، یکی از بهترین و بی نظیرترین قالب های وردپرسی است که تاکنون منتشر شده است، با قالب پیکسی دیگر نگران حال و هوای سایتتان نباشید!

تلفــن: 09120000000

اخذ فوری ایزو برای شرکت ها

اخذ فوری ایزو برای شرکت ها

اخذ فوری ایزو
اخذ فوری ایزو

اخذ فوری ایزو برای سازمان‌هایی که می‌خواهند گواهینامه ایزو خود را به‌صورت فوری ارائه دهند وجود دارد. دریافت ایزو فوری امکان خطا را ممکن است بیشتر کند؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود با مشاوران مجموعه EIQM تماس حاصل فرمایید تا از مزایای صدور ایزو به‌صورت معتبر، با زمان کم  و با هزینه مناسب برخوردار شوید. ممکن است در ابتدای امر نیازی به مشاور ایزو نباشد چرا که تمامی روند کار شما به‌سرعت انجام می‌شود پس باید خودتان از حالا قبل از نیاز به اخذ ایزو فوری به طور مستمر برای بهبود شرکت پیشرو باشید.

eiqm baner333
contact eiqm

دریافت ایزو برای شرکت چگونه است؟

جهت دریافت ایزو بهتر است پاسخی به پرسش گواهینامه ایزو چیست بدهیم؟ تا چه حد با مفهوم ایزو آشنا هستید؟ اگر دانش شما نسبت به ایزو کافی نیست در ادامه مطلب با ما همراه شوید تا به‌صورت جامع برای شما تمامی این موارد را توضیح دهیم.

گواهینامه ایزو به‌عنوان مدرکی که اعتبار و سلامت روند فعالیت شما را نشان می‌دهد توسط مراجع معتبر که ممکن است تحت اعتبار ASCB یا IAF باشند صادر می‌شود . کافی است قبل از دریافت ایزو تا حدودی از روند کار یک سازمان مطلوب آگاه باشید.

در صورتی که سوالی دارید؟ با کارشناسان ما تماس بگیرید.
برای مشاوره رایگان با تلفن های ۳۳۴۴۷۷۶۵-۰۲۳ و ۳۳۴۴۷۷۶۶-۰۲۳ تماس بگیرید.

شرکت‌ها برای اخذ فوری ایزو چه چیزهایی را باید بدانند

یک شرکت چه تازه‌ تأسیس باشد و چه سابقه زیادی را برای فعالیت در حوزه کاری خودش داشته باشد باید موارد زیر را برای تسریع کار بداند که شامل:

 مدارک موردنیاز جهت اخذ ایزو

ما در مقاله مدارک اخذ ایزو به‌صورت کامل در مورد روند تهیه مدارک موردنیاز برای نشان‌دادن اعتبار به شرکت مرجع توضیح دادیم. اما بهتر است برای تسریع در کار در اینجا به‌صورت مختصر بیان کنیم.

پس از انتخاب مرجع معتبر شما باید اطلاعات حقوقی مثل روزنامه رسمی، پروانه بهره‌برداری، آگهی تأسیس، جواز صنفی و مدارک ثبت برند تجاری خود را برای مشاوران ایزو ارسال کنید.

برای درج اطلاعات حقیقی شرکت باید اجازه دهید تا مدارک حقوقی بررسی شود سپس کارشناسان مجموعه باید برای شما لینکی یا فرمی ارسال کنند که موارد ضروری آن را درج کنید.
پس از دو مرحله بالا حتماً نشانی شرکت یا دفتر مرکزی، اسم دقیق مجموعه به‌صورت لاتین و فارسی، شماره تماس ثابت گزارش شود.

نکته: در این مرحله حتماً شماره تماس حداقل دو نفر از اعضای شرکت (مدیریت مجموعه، کارشناس مربوطه) درج شود باتوجه‌به فوری بودن روند دریافت ایزو اگر یکی از اعضا بنا به دلایلی دسترسی به تلفن نداشت روند کارتان عقب نیافتند.

نحوه ممیزی ایزو فوری

یکی از چالش‌هایی که اکثر شرکت‌ها با آن درگیر هستند این است ممیزی چیست و چگونه انجام می‌شود؟ بهتر است بدانید که ما پیش از اینها برای موارد ضروری به‌صورت کلی الزامات و دستورالعمل‌هایی را نگارش کردیم. این الزامات جامع که باید به‌مرور در محل کار خود  پیاده‌سازی کنید توسط بهترین مشاوران جمع‌آوری شدند و پس از صدور ایزو در اختیار شما قرار می‌گیرد.

خیلی از شرکت‌ها زمانی که ممیزی اعزام می‌شود برای حفظ ظاهر شرکت ممکن است طی یک روز تمامی اختلالات و مشکلات شرکتشان را تا حدودی مخفی کنند.اما باید بدانند که این امر در طولانی‌مدت نه‌تنها به منابع انسانی شرکت بلکه به ابزار و دستگاه یا حتی وضعیت عمومی شرکت هم آسیب می‌رساند.

ازاین‌رو ممیزی ایزو را به چشم مچ‌گیری از شرکت نگاه نکنید و سعی کنید پیش از هر چیزی خودتان برای بهبود و ارتقای تولیدات و خدمات سازمان تلاش کنید. برای اطلاع دقیق‌تر در مورد روند ممیزی می‌توانید به مشاوران EIQM تماس بگیرید.

مدارک فوری

چرا اخذ ایزو مهم است؟

  • تمرکز بر مشتری
  • رهبری
  • مشارکت مردم
  • رویکرد فرایندی
  • بهبود
  • تصمیم‌گیری مبتنی بر شواهد
  • مدیریت روابط

اصول بر اساس اولویت ترتیب داده نمی شوند. اهمیت نسبی هر اصل از سازمانی به سازمان دیگر متفاوت است و ممکن است در طول زمان تغییر کند.

انواع ایزو را چگونه اخذ کنیم؟

ابتدا باید با مفهوم کلی از هر استاندارد آشنا شوید و سپس از طریق لینک سفارش ایزو و یا قسمت تماس با مشاوران EIQM برای گرفتن ایزو اقدام بفرمایید.

اخذ ایزو فوری برای ایزو ۹۰۰۱ چگونه است؟

ایزو ۹۰۰۱ شناخته‌شده‌ترین استاندارد سیستم مدیریت کیفیت QMS در جهان است. اساساً گرفتن ایزو ۹۰۰۱ به یک شرکت اجازه می‌دهد تا هم الزامات نظارتی و هم‌نیازهای مشتری خود را برآورده کند و درعین‌حال امکان بهبود مداوم در اضافه‌کاری را نیز فراهم کند.

هدف آن کمک به سازمان‌ها برای برآورده‌کردن نیازهای مشتریان و سایر ذی‌نفعان به طور مؤثرتر است. این امر با ایجاد چارچوبی برای اطمینان از کیفیت ثابت در ارائه کالاها و یا خدمات به دست می‌آید.

گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ چیست؟

ایزو ۵۰۰۰۱:۲۰۱۸ استاندارد بین‌المللی برای مدیریت انرژی است که قوی‌ترین چارچوب را برای بهینه‌سازی بهره‌وری انرژی در سازمان‌های بخش دولتی و خصوصی ارائه می‌دهد.
گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ تعهد سازمان را به بهبود مستمر در مدیریت انرژی نشان می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در صنایع مربوطه خود به‌عنوان نمونه رهبری کنند و از رعایت الزامات قانونی و نظارتی مرتبط اطمینان حاصل کنند.

ایزو ۳۸۳۴ الزامات کیفیت برای جوشکاری مواد فلزی چیست؟

ایزو ۳۸۳۴ استاندارد بین‌المللی برای الزامات کیفیت برای جوشکاری ذوبی مواد فلزی است. گواهینامه ایزو ۳۸۳۴ برای تولید انواع محصولات از ساده تا پیچیده اعمال می‌شود. این فرایندها تأثیر عمیقی بر هزینه تولید و همچنین کیفیت محصول دارند.

گرفتن گواهینامه ۳۸۳۴ و انتخاب الزامات کیفیت جوش بستگی به بارگذاری سازه و میزان خطر در آن دارد مگر اینکه در استاندارد کاربرد مشخص باشد. اصل اساسی این است که الزامات سخت‌گیرانه یعنی الزامات جامع کیفیت باید با الزامات ایمنی سخت‌گیرانه برای محصول یا قطعاتی که در معرض بارگذاری قابل‌توجهی هستند مرتبط باشد.

ایزو ۱۵۱۸۹ استاندارد کیفیت آزمایشگاه‌های پزشکی چیست؟

ایزو ۱۵۱۸۹ در سال ۲۰۲۲ نسخه نهایی استاندارد ۱۵۱۸۹ منتشر شد. برخی از اهداف ایزو ۱۵۱۸۹ شامل تضمین کیفیت و قابلیت ردیابی اطلاعات بیماران، حفظ ایمنی و یکپارچگی مواد آزمایشگاهی، نظارت بر شرایط محیطی مرکز و پشتیبانی از تصمیم‌گیری در مورد بهداشت عمومی است.

هدف اصلی دریافت ایزو ۱۵۱۸۹، قادر ساختن آزمایشگاه‌ها برای بهبود فرایندهای مدیریت کیفیت به‌منظور دستیابی به رضایت مشتریان است.

درحالی‌که گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ برای تمامی سازمان‌ها و کسب و کارا بدون توجه به نوع، اندازه و یا محصول قابل‌استفاده است، یک قالب مهم برای مدیریت کیفیت کارآمد در آزمایشگاه و کارکنان آن فراهم می‌کند.

اخذ ایزو برای گواهینامه IWA1 چگونه است؟

گواهینامه IWA1 به کلیه مراکز درمانی کمک می‌کند تا با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت شرایط و ضوابط این مراکز درمانی را برنامه‌ریزی و اجرا کنند.
این استاندارد دستورالعمل‌هایی را فراتر از الزامات در ایزو ۹۰۰۱ به‌منظور درنظرگرفتن اثربخشی و کارایی یک سیستم مدیریت کیفیت و در نتیجه پتانسیل بهبود عملکرد یک سازمان ارائه می‌دهد. تمرکز این استاندارد بین‌المللی دستیابی به بهبود مستمر است.

فعالیت‌های کاربردی صدور گواهینامه IWA1 برای سازمان‌هایی که خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کنند در زمینه مدیریت‌کردن خدمات و محصولات بهداشتی فعال قابل‌اجرا است.

شرکت‌هایی که متناسب با زمینه فعالیتشان ISO IWA1 را اخذ و اجرا می‌کنند شامل بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها، مراکز آموزشی و تحقیقاتی پزشکی، ادارات و مراکز نظارتی و سایر سازمان‌های مرتبط است. اخذ گواهینامه IWA1 به دلیل اهمیت فرایندها و خدمات برای تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات دارویی نیز قابل‌اجرا است.

ایزو ۲۹۰۰۱ کیفیت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی چیست؟

سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در زنجیره تأمین نفت و گاز فعالیت می‌کنند، باید استاندارد سیستم‌های مدیریت کیفیت ایزو ۲۹۰۰۱ دریافت کنند. در یک صنعت مهم ایمنی، کیفیت محصولات و خدمات تعهد شما را نسبت به کیفیت هم برای مشتریان و هم برای ذی‌نفعان نشان می‌دهد.

از مزایای اخذ ایزو ۲۹۰۰۱ می‌توان گفت انطباق با سایر استانداردهای صنعت پتروشیمی و گاز طبیعی را تضمین می‌دهد. باعث افزایش بهره‌وری و درآمد می‌گردد، محیط امن برای شرکت شما ایجاد می‌کند و باعث بهبود مدیریت ریسک و افزایش کارایی می‌شود.

نتیجه ایزو فوری

جمع‌بندی دررابطه‌ با اخذ ایزو فوری

معمولاً شرکتی که در مناقصات شرکت می‌کند برای ایزو فوری اقدام می‌کند. اگر برای شما الزامی جهت دریافت ایزو قراردادند حتماً پرسید که ایا مرجع خاصی مد نظرشان هست یا خیر؟ شما باید اطلاعات کافی از ایزو مدنظرتان که مرتبط با حیطه فعالیتی شما است داشته باشید.

مدارکی که در بالا بیان شد را هم برای کارشناسان مرجع خود ارسال کنید تا به آنها برای صدور هرچه سریع‌تر ایزوهای خود کمک کرده باشید. باید بدانید که اخذ گواهینامه ایزو فوری و معتبر که قابلیت استعلام گواهینامه در آن باشد هم امکان‌پذیر است.مشاوره رایگان
شما می‌توانید با تکمیل فرم زیر، قبل از سفارش گواهینامه ایزو، از مشاوره رایگان کارشناسان EIQM استفاده نمایید.